0

The Technomancer Download Pełna Wersja PC

The Technomancer Download

The Technomancer Download Pełna Wersja PC do pobrania u nas z tego linku:

Pobierz The Technomancer

Najnowsza gra cyberpunkowa prosto ze studia Spiders. Fanom tego typu gier z lekką domieszką RPG-a spodoba się na pewno nasza propozycja The Technomancer Download. Gra zaczęła już podbijać serca setek tysięcy ludzi na całym świecie. Najlepiej wykonana strzelanka w stylu futurystycznym ma zaplanowaną premierę pod koniec czerwca 2016 roku, lecz u nas możecie nabyć ją przedpremierowo! Jeżeli jesteście zainteresowani jak gra wygląda w artykule niżej znajdziecie krótki trailer z gry.

The Technomancer Pełna Wersja

Pełna Wersja The Technomancer dostępna jest do pobrania wraz z naszym instalatorem, stworzonym przez młody i utalentowany zespół specjalistów z tej branży całkowicie za darmo.

Twórcy gry zaplanowali rozgrywkę w grze na co najmniej kilka godzin świetnej zabawy. Cała fabuła gry odbywa się w nowym świecie, główny bohater zostaje przeniesiony do przyszłości, pełnym magii i nowoczesnych technologii. Główną rasą w grze są Technomancerzy, uważanych za pół bogów, czyli grupie pradawnych wojowników z nadnaturalnymi umiejętnościami, których nauczyli się od przodków z nowoczesną technologią, aby utrzymać pokój na świecie oraz ochronę artefaktów z różnych zakątków świata. My zaczynamy przygodę w grze jako młody Technomancer – zupełny nowicjusz, a naszym zadaniem jest odnalezienie pradawnych artefaktów i zabezpieczenia ich.

Jeżeli jesteście ciekawi jak dalej potoczą się przygody naszego bohatera zapraszamy do sprawdzenia naszego instalatora The Technomancer Pełna Wersja PC lub sprawdzenia trailera z gry poniżej.

Produkt, który przedstawiamy, zawiera wszystko, co potrzebuje przeciętny gracz. Jest to pełna, polska wersja językowa gry, oryginalny klucz oraz crack automatycznie podmieniony.

Nasz instalator został bardzo precyzyjnie dopracowany dzięki czemu nie potrzebuje czerpania dużych zasobów z komputera.

Aby skorzystać z naszego instalatora wymagane jest jedynie wolne miejsce na dysku oraz dostęp do internetu w celu pobrania pakietów gry.

Poniżej przedstawiamy minimalne oraz rekomendowane wymagania do uruchomienia gry.

Wymagania minimalne:

– Procesor Celeron E1500 Dual-Core 2.2GHz albo Athlon 64 X2 Dual Core 4800+

– Karta graficzna GeForce 8800 GT albo Radeon HD 4750

– 2 GB pamięci RAM

– System operacyjny Win Vista bądź nowsze

– DX 9

– 6 GB miejsca na dysku twardym

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Core 2 Quad Q6600 2.4GHz lub Athlon II X4 620

– Karta graficzna GeForce GTX 260 lub Radeon HD 4850

– 4 GB pamięci RAM

– Win 7,8, 8.1, 10 64 bit

– Kompatybilność z DX 9

– 6 GB miejsca na dysku twardym

Podsumowanie

Nasza ocena:

Rozgrywka: 9/10

Grafika: 9.5/10

Optymalizacja: 10/10

Mamy nadzieję, że gra przyniesie wam tyle samo radości podczas gry jak nam.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z działaniem gry lub instalatora proszę kontaktować się z nami w komentarzu pod wpisem.

Pobierz The Technomancer

PelnaWersja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *